Urolog Dziecięcy Michał Wolnicki

Urologia dziecięca to dziedzina wymagająca wielkiego wyczucia ale przede wszystkim wiedzy. Jeżeli więc Twoje dziecko wymaga konsultacji, najlepiej szukać doświadczonego specjalisty jakim jest z pewnością Dr. n. med. Michał Wolnicki. Jest on konsultantem wojewódzkim z zakresu Urologi dziecięcej na terenie województwa małopolskiego a na co dzień pracuje jako lekarz Oddziału Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Może on również poszczycić się nagrodą Gazety Krakowskiej z 2015 roku w konkursie Najlepszy Specjalista w Małopolsce.

Doktor Wolnicki otrzymał stypendium projektu Hope Fundation for practice in John Hopkins Hospital Brady Buchanan Institute in Baltimore USA. Odbył również praktykę Mayo Clinik in Rochester USA, a także odbywał staże i szkolenia w Szwecji, Holandii oraz Sztokholmie. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologów dziecięcych jest również członkiem a przy tym również i założycielem Polskiego Towarzystwa Urologów Dziecięcych. Jak zatem widać lista osiągnięć jest naprawdę imponująca. Zamawiając konsultację, możemy mieć pewność, że udajemy się po pomoc do naprawdę świetnego lekarza.

Urologia Dziecięca

Doktor Michał Wolnicki specjalizuje się w leczeniu i korekcji wad rozwojowych układu płciowo-moczowego, ze szczególnym uwzględnieniem nerek oraz dolnej części dróg moczowych. Można więc liczyć na jego specjalistyczną pomoc w takich przypadkach jak nietrzymanie moczu, wnętrostwo, spodziectwo, stulejka, przepuklina pachwinowa. Doktor Michał Wolnicki specjalizuje się w zakresie urologi oraz chirurgi dziecięcej. Jeżeli ty lub Twoje dziecko ma problemy urologiczne, dr. Wolnicki z pewnością jest tym specjalistą, do którego warto udać się po poradę.

Zobacz Podobne Artykuły